Elérhetőségek

Egri Szakképzési Centrum
Cím: 3300 Eger, Kertész utca 128.
Telefon: 06-70-641-1912
Email: egriszc@egriszc.hu

Név Osztály Munkakör Telefonszám Emailcím Iroda
Fábri Eufrozina Egri Szakképzési Centrum kancellár 06-70-331-1480 fabri.eufrozina@egriszc.hu 208  iroda
Tóth Zsolt Egri Szakképzési Centrum főigazgató 06-70-641-2975 toth.zsolt@egriszc.hu 209 iroda
Jamrik Gábor Egri Szakképzési Centrum szakmai főigazgató-helyettes 06-30-160-0165 jamrik.gabor@egriszc.hu 206 iroda
Gyuris Sándor Egri Szakképzési Centrum gazdasági vezető 06-70-331-1357 gyuris.sandor@egriszc.hu 207 iroda
           
Nagy Norbert Tanügy tanügyi-szakmai vezető 06-70-657-1912 nagy.norbert@egriszc.hu 205 iroda
Aux Krisztina Tanügy tanügyi ügyintéző 06-70-330-2711 krisztina.aux@egriszc.hu  
Argyilán Andrea Titkárság titkársági vezető 06-70-641-3013 argyilan.andrea@egriszc.hu 205 iroda
Kissné Juhász Erika Pénzügyi-Számviteli Osztály osztályvezető 06-70-641-2997 juhasz.erika@egriszc.hu 104 iroda
Birinyi Zsófia Pénzügyi-Számviteli Osztály pénzügyi ügyintéző 06-30-849-3823 birinyi.zsofia@egriszc.hu 104 iroda
Hrabecz Zsuzsanna Pénzügyi-Számviteli Osztály pénzügyi ügyintéző hrabecz.zsuzsanna@egriszc.hu
Ipacs Melinda Pénzügyi-Számviteli Osztály pénzügyi ügyintéző ipacs.melinda@egriszc.hu
Mezei Krisztina Pénzügyi-Számviteli Osztály pénzügyi ügyintéző mezei.krisztina@egriszc.hu
Szitás Erika Jogi-és Humánpolitikai Osztály osztályvezető 06-70-657-1905 szitas.erika@egriszc.hu 117/ B iroda
Bódiné Rendes Melinda Jogi-és Humánpolitikai Osztály munkaügyi előadó 06-70-641-3003 rendes.melinda@egriszc.hu 117/ B iroda
Petruszné Hervai Katalin Jogi-és Humánpolitikai Osztály munkaügyi ügyintéző 06-70-6412998 hervai.katalin@egriszc.hu 117/ B iroda
Nyeste Gábor Projektkezelési – és Fejlesztési Osztály osztályvezető 06-30-781-2465 nyeste.gabor@egriszc.hu 105 iroda
Kovácsné Szarvas Judit Projektkezelési – és Fejlesztési Osztály adminisztrátor 06-30-849-3798 szarvas.judit@egriszc.hu 105 iroda
Szőke Csilla Projektkezelési – és Fejlesztési Osztály oktatási assziszetens 06-70-331-1674 szoke.csilla@egriszc.hu 120 iroda
Kádár Franciska Projektkezelési – és Fejlesztési Osztály oktatási assziszetens 06-70-641-2977 kadar.franciska@egriszc.hu 120 iroda
Csizmarik József Beruházási-Műszaki-Üzemeltetési Osztály osztályvezető 06-30-849-3861 csizmarik.jozsef@egriszc.hu 110 iroda
Hadobás Zoltán Beruházási-Műszaki-Üzemeltetési Osztály beruházási és műszaki ügyintéző 06-70-331-2076 hadobas.zoltan@egriszc.hu 110 iroda
Derecskei Zoltán Beruházási-Műszaki-Üzemeltetési Osztály általános ügyintéző 06-30-849-3798 derecskei.zoltan@egriszc.hu 105 iroda
Szamosi Péter Beruházási-Műszaki-Üzemeltetési Osztály informatikai-müszaki ügyintő 06-30-849-3798 szamosi.peter@egriszc.hu 105 iroda
Montvai Enikő Képzési Osztály osztályvezető 06-70-331-1346 montvai.eniko@egriszc.hu 120 iroda
Bódi Nikoletta Képzési Osztály felnőttképzés ügyintéző 06-70-657-1906 bodi.nikoletta@egriszc.hu 120 iroda
Molnárné Bóta Boglárka  Képzési Osztály felnőttképzés ügyintéző  06-70-657-1906 bota.boglarka@egriszc.hu  120 iroda
Barócsi Martin Egri Szakképzési Centrum rendszergazda 06-30-374-2260 barocsi.martin@egriszc.hu 105 iroda