Elérhetőségek

Centrum 70-641-2975 36/769-081 egriszc@egriszc.hu  
Fábri Eufrozina kancellár 70-331-1480 fabri.eufrozina@egriszc.hu  
Kis Magdolna mb. szakmai főigazgató-helyettes 30-160-0165 kis.magdolna@egriszc.hu  
Gyuris Sándor gazdasági vezető 70-331-1357 gyuris.sandor@egriszc.hu  
Kissné Juhász Erika államháztartási, számviteli ügyintéző 70-6412997 juhasz.erika@egriszc.hu 104 szoba
Birinyi Zsófia
Hrabecz Zsuzsanna
Ipacs Melinda
Huszár Katalin
Mezei Krisztina
pénzügyi ügyintéző
könyvelő, pénztáros
pénzügyi ügyintéző
pénzügyi ügyintéző
pénzügyi ügyintéző
30-849-3823 birinyi.zsofia@egriszc.hu
hrabecz.zsuzsanna@egriszc.hu
ipacs.melinda@egriszc.hu
huszar.katalin@egriszc.hu
mezei.krisztina@egriszc.hu
104 szoba
         
Argyilán Andrea titkársági ügyintéző 70-641-3013 argyilan.andrea@egriszc.hu 202 szoba
Bartháné Jarábik Tünde adminisztrációs ügyintéző 70-657-1912 jarabik.tunde@egriszc.hu 202 szoba
         
Szitás Erika munkaügyi előadó 70-657-1905 szitas.erika@egriszc.hu 110 szoba
Tóth Csaba munkaügyi ügyintéző 70-6412998 toth.csaba@egriszc.hu 110 szoba
         
Hadobás Zoltán oktatási asszisztens 70-331-2076 hadobas.zoltan@egriszc.hu 120 szoba
Aux Krisztina oktatási asszisztens 70-330-2711 krisztina.aux@egriszc.hu 120 szoba
         
Szőke Csilla oktatási assziszetens 70-331-1674 szoke.csilla@egriszc.hu 120 szoba
Petruszné Hervai Katalin oktatási assziszetens 70-6412977 hervai.katalin@egriszc.hu 120 szoba
         
Montvai Enikő felnőttképzés ügyintéző 70-331-1346 montvai.eniko@egriszc.hu 117/B szoba
Bódiné Rendes Melinda felnőttképzés ügyintéző 70-641-3003 rendes.melinda@egriszc.hu 117/B szoba
Molnárné Bóta Boglárka Bódi Nikolett felnőttképzés ügyintéző felnőttképzési ügyintéző 70-657-1906 bota.boglarka@egriszc.hu bodi.nikolett@egriszc.hu 117/B szoba
         
Nyeste Gábor projektemenedzser 30-7812-465 nyeste.gabor@egriszc.hu 105 szoba
Szamosi Péter
Derecskei Zoltán
Kovácsné Szarvas Judit
Informatikai műszaki ügyintéző
általános ügyintéző
adminisztrátor
30-849-3798 szamosi.peter@egriszc.hu
derecskei.zoltan@egriszc.hu
szarvas.judit@egriszc.hu
105 szoba
Csizmarik József beruházási-műszaki ügyintéző 30-849-3861 csizmarik.jozsef@egriszc.hu 105 szoba
Barócsi Martin rendszergazda 70-400-2871 barocsi.martin@egriszc.hu 105 szoba